2019/20 Extraliga dorostu
ZÁKLADNÍ ČÁST - sk. východ
1. 12.9.2019 HC Oceláři Třinec - Šumperk 1:4
2. 14.9.2019 Šumperk - HC Olomouc 0:4
3. 19.9.2019 HC Vítkovice Ridera - Šumperk 2:3p
4. 21.9.2019 Šumperk - HC Zubr Přerov 2:4
5. 26.9.2019 HC Kometa Brno - Šumperk 11:1
6. 28.9.2019 HC RT Torax Poruba 2011 - Šumperk 3:4
7. 3.10.2019 Šumperk - VHK Robe Vsetín 1:2
8. 5.10.2019 PSG Berani Zlín - Šumperk 5:4p
9. 10.10.2019 Šumperk - HC AZ Havířov 2010 1:8
10. 12.10.2019 Šumperk - HC Oceláři Třinec 2:4
11. 17.10.2019 HC Olomouc - Šumperk 2:5
12. 19.10.2019 Šumperk - HC Vítkovice Ridera 5:6
13. 24.10.2019 HC Zubr Přerov - Šumperk 6:1
14. 26.10.2019 Šumperk - HC Kometa Brno 3:4
15. 14.11.2019 Šumperk - HC RT Torax Poruba 2011 5:0
16. 16.11.2019 VHK Robe Vsetín - Šumperk 3:5
17. 21.11.2019 Šumperk - PSG Berani Zlín 2:3sn
18. 23.11.2019 HC AZ Havířov 2010 - Šumperk 3:0
TABULKY PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI
VÝCHOD | Z | V | VP | PP | P | SKORE | B | |
1. | HC Vítkovice Ridera | 18 | 14 | 0 | 2 | 2 | 86:48 | 44 |
2. | AZ Residomo Havířov | 18 | 13 | 2 | 0 | 3 | 64:33 | 43 |
3. | HC Kometa Brno | 18 | 11 | 0 | 2 | 5 | 92:46 | 35 |
4. | PSG Berani Zlín | 18 | 8 | 3 | 0 | 7 | 66:46 | 30 |
5. | HC Oceláři Třinec | 18 | 10 | 0 | 0 | 8 | 60:67 | 30 |
6. | HC Zubr Přerov | 18 | 7 | 0 | 4 | 7 | 50:48 | 25 |
7. | HK Ml. Draci Šumperk | 18 | 5 | 1 | 2 | 10 | 48:71 | 19 |
8. | VHK Robe Vsetín | 18 | 4 | 3 | 0 | 11 | 43:57 | 18 |
9. | HC Olomouc | 18 | 3 | 2 | 1 | 12 | 33:73 | 14 |
10. | HC RT Torax Poruba 2011 | 18 | 3 | 1 | 1 | 13 | 41:94 | 12 |
ZÁPAD | Z | V | VP | PP | P | SKORE | B | |
1. | HC Škoda Plzeň | 18 | 14 | 1 | 2 | 1 | 100:32 | 46 |
2. | HC Energie Karlovy Vary | 18 | 14 | 0 | 0 | 4 | 84:42 | 42 |
3. | HC Verva Litvínov | 18 | 11 | 2 | 1 | 4 | 72:41 | 38 |
4. | Rytíři Kladno | 18 | 11 | 1 | 0 | 6 | 84:57 | 35 |
5. | Piráti Chomutov | 18 | 10 | 1 | 1 | 6 | 76:64 | 33 |
6. | HC Sparta Praha | 18 | 9 | 0 | 2 | 7 | 67:49 | 29 |
7. | HCK Meteor Třemošná | 18 | 4 | 1 | 0 | 13 | 44:83 | 14 |
8. | HC Kobra Praha | 18 | 4 | 1 | 0 | 13 | 47:99 | 14 |
9. | HC Hvězda Praha | 18 | 2 | 2 | 0 | 14 | 34:85 | 10 |
10. | PZ Kladno | 18 | 1 | 1 | 4 | 12 | 20:76 | 9 |
STŘED | Z | V | VP | PP | P | SKORE | B | |
1. | Mountfield Hradec Králové | 18 | 15 | 0 | 0 | 3 | 91:45 | 45 |
2. | BK Mladá Boleslav | 18 | 11 | 2 | 2 | 3 | 76:46 | 39 |
3. | HC Slavia Praha | 18 | 11 | 2 | 2 | 3 | 75:44 | 39 |
4. | HC Dynamo Pardubice | 18 | 9 | 4 | 1 | 4 | 101:50 | 36 |
5. | HC Bílí Tygři Liberec | 18 | 10 | 2 | 0 | 6 | 81:48 | 34 |
6. | BK Havlíčkův Brod | 18 | 6 | 0 | 2 | 10 | 52:74 | 20 |
7. | ČEZ Motor Čes. Budějovice | 18 | 4 | 2 | 3 | 9 | 47:68 | 19 |
8. | HC Dukla Jihlava | 18 | 4 | 2 | 3 | 9 | 43:72 | 19 |
9. | HC Tábor | 18 | 2 | 1 | 3 | 12 | 34:86 | 11 |
10. | HC Technika Brno | 18 | 1 | 2 | 1 | 14 | 38:105 | 8 |
SKUPINA O UDRŽENÍ
1. 29.11.2019 HC Technika Brno - Šumperk 1:3
2. 30.11.2019 HC Dukla Jihlava - Šumperk 5:3
3. 6.12.2019 ČEZ Motor České Budějovice - Šumperk 5:2
4. 7.12.2019 HC Tábor - Šumperk 6:4
5. 13.12.2019 Šumperk - HC Kobra Praha 5:2
6. 14.12.2019 Šumperk - HC Hvězda Praha 2:1p
7. 4.1.2020 Šumperk - HC Olomouc 3:4sn
8. 10.1.2020 HCK Meteor Třemošná - Šumperk 3:6
9. 11.1.2020 PZ Kladno - Šumperk 1:4
10. 17.1.2020 Šumperk - VHK Robe Vsetín 5:4p
11. 18.1.2020 Šumperk - HC RT Torax Poruba 2011 3:6
12. 31.1.2020 Šumperk - HC Technika Brno 3:4
13. 1.2.2020 Šumperk - HC Dukla Jihlava 3:2
14. 14.2.2020 Šumperk - ČEZ Motor České Budějovice 1:4
15. 15.2.2020 Šumperk - HC Tábor 0:5
16. 21.2.2020 HC Kobra Praha - Šumperk 2:5
17. 22.2.2020 HC Hvězda Praha - Šumperk 7:1
18. 29.2.2020 HC Olomouc - Šumperk 0:3
19. 6.3.2020 Šumperk - HCK Meteor Třemošná 1:5
20. 7.3.2020 Šumperk - PZ Kladno 5:1
21. 12.3.2020 VHK Robe Vsetín - Šumperk neodehráno
22. 13.3.2020 HC RT Torax Poruba - Šumperk neodehráno
Kvůli světové pandémii koronaviru SARS-CoV-2 byl v České republice vyhlášen nouzový stav a veškeré hokejové soutěže byly ukončeny.
NEÚPLNÉ TABULKY NADSTAVEB
O POŘADÍ V PLAY-OFF | Z | V | VP | PP | P | SKORE | B | |
1. | HC Vítkovice Ridera | 32 | 23 | 2 | 2 | 6 | 125:82 | 75 |
2. | BK Mladá Boleslav | 32 | 17 | 5 | 4 | 6 | 125:78 | 65 |
3. | Mountfield Hradec Králové | 32 | 19 | 1 | 3 | 9 | 118:81 | 62 |
4. | HC Škoda Plzeň | 32 | 17 | 3 | 4 | 8 | 131:88 | 61 |
5. | HC Energie Karlovy Vary | 33 | 18 | 3 | 0 | 12 | 137:111 | 60 |
6. | HC Dynamo Pardubice | 33 | 17 | 3 | 2 | 11 | 117:103 | 59 |
7. | HC Bílí Tygři Liberec | 32 | 17 | 1 | 3 | 11 | 137:98 | 56 |
8. | HC Sparta Praha | 32 | 14 | 3 | 4 | 11 | 99:99 | 52 |
9. | Rytíři Kladno | 33 | 14 | 4 | 1 | 14 | 133:125 | 51 |
10. | AZ Residomo Havířov | 32 | 12 | 5 | 4 | 11 | 110:99 | 50 |
11. | HC Slavia Praha | 32 | 14 | 2 | 3 | 13 | 111:102 | 49 |
12. | HC Verva Litvínov | 32 | 13 | 4 | 2 | 13 | 86:100 | 49 |
13. | PSG Berani Zlín | 32 | 14 | 1 | 2 | 15 | 107:104 | 46 |
14. | HC Oceláři Třinec | 32 | 11 | 1 | 3 | 17 | 104:144 | 38 |
15. | HC Kometa Brno | 32 | 10 | 0 | 3 | 19 | 91:131 | 33 |
16. | Piráti Chomutov | 32 | 7 | 3 | 1 | 21 | 86:122 | 28 |
17. | HC Zubr Přerov | 32 | 4 | 4 | 1 | 23 | 74:137 | 21 |
18. | BK Havlíčkův Brod | 32 | 4 | 0 | 3 | 25 | 66:153 | 15 |
O UDRŽENÍ | Z | V | VP | PP | P | SKORE | B | |
1. | VHK Robe Vsetín | 20 | 13 | 2 | 1 | 4 | 81:57 | 44 |
2. | ČEZ Motor Čes. Budějovice | 20 | 13 | 0 | 3 | 4 | 74:34 | 42 |
3. | HC Dukla Jihlava | 20 | 12 | 2 | 2 | 4 | 67:42 | 42 |
4. | HC Tábor | 20 | 12 | 1 | 1 | 6 | 82:51 | 39 |
5. | HC RT Torax Poruba 2011 | 20 | 10 | 2 | 2 | 6 | 62:55 | 36 |
6. | HCK Meteor Třemošná | 20 | 11 | 0 | 1 | 8 | 66:53 | 34 |
7. | HK Ml. Draci Šumperk | 20 | 8 | 2 | 1 | 9 | 62:68 | 29 |
8. | HC Technika Brno | 20 | 6 | 3 | 1 | 10 | 53:60 | 25 |
9. | HC Kobra Praha | 20 | 6 | 2 | 1 | 11 | 60:92 | 23 |
10. | HC Olomouc | 20 | 3 | 4 | 3 | 10 | 35:55 | 20 |
11. | HC Hvězda Praha | 20 | 3 | 3 | 1 | 13 | 45:73 | 16 |
12. | PZ Kladno | 20 | 2 | 0 | 4 | 14 | 48:95 | 10 |
Protože soutěž nebyla dohrána, nebyl vyhlášen vítěz a nikdo nesestupuje
KANADSKÉ BODOVÁNÍ - HK MLADÍ DRACI ŠUMPERK
BRANKÁŘI | Z | MIN | OG | PB | % | |
1. | Milan Ryšavý | 35 | 1913 | 108 | 3,39 | 90,24 |
2. | Jakub Šedivý | 10 | 384 | 28 | 4,38 | 86,98 |
OBRÁNCI | Z | G | A | KB | ||
1. | Antonín Kareš | 38 | 7 | 12 | 19 | |
2. | Tomáš Minařík | 36 | 4 | 14 | 18 | |
3. | Jiří Koutecký | 29 | 3 | 2 | 5 | |
4. | Marek Netolický | 24 | 2 | 2 | 4 | |
5. | Ondřej Blaško | 29 | 0 | 4 | 4 | |
6. | Adam Panáček | 33 | 0 | 4 | 4 | |
7. | Jakub Zavoral | 24 | 2 | 0 | 2 | |
8. | Josef Seidenglanz | 37 | 1 | 1 | 2 | |
9. | Matěj Juřík | 2 | 0 | 0 | 0 | |
10. | David Cekr | 7 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Matěj Slabý | 21 | 0 | 0 | 0 | |
ÚTOČNÍCI | Z | G | A | KB | ||
1. | Jan Kučera | 38 | 21 | 36 | 57 | |
2. | Jiří Fibigr | 32 | 16 | 21 | 37 | |
3. | Matěj Trögner | 38 | 17 | 13 | 30 | |
4. | Patrik Janech | 37 | 11 | 9 | 20 | |
5. | Kristián Šucha | 32 | 9 | 9 | 18 | |
6. | Filip Diviš | 37 | 6 | 4 | 10 | |
7. | Matěj Burda | 31 | 3 | 7 | 10 | |
8. | Josef Haas | 36 | 6 | 3 | 9 | |
9. | Ondřej Peškar | 14 | 1 | 4 | 5 | |
10. | Miroslav Slováček | 35 | 0 | 5 | 5 | |
11. | Štěpán Mann | 4 | 0 | 1 | 1 | |
TRENÉŘI | ||||||
Radek Kučera - Ivan Alka | ||||||