2010/11 - Extraliga mladšího dorostu - sk. východ
ZÁKLADNÍ ČÁST
1. 5.9.2010 PSG Zlín - Šumperk 8:0
2. 12.9.2010 VHK Vsetín - Šumperk 15:1
3. 16.9.2010 Šumperk - HC AZ Havířov 2010 ???
4. 19.9.2010 HC Zubr Přerov - Šumperk 2:1
5. 26.9.2010 Šumperk - HC Olomouc 1:12
6. 28.9.2010 HC Oceláři Třinec - Šumperk 13:1
7. 3.10.2010 Šumperk - HC Slezan Opava 4:5sn
8. 10.10.2010 HC Vítkovice Steel - Šumperk 18:1
9. 17.10.2010 Šumperk - HC RT Torax Poruba 1:5
10. 24.10.2010 Šumperk - PSG Zlín 1:14
11. 28.10.2010 Šumperk - VHK Vsetín 1:3
12. 31.10.2010 HC AZ Havířov 2010 - Šumperk 11:0
13. 7.11.2010 Šumperk - HC Zubr Přerov 0:2
14. 13.11.2010 HC Olomouc - Šumperk 16:2
15. 21.11.2010 Šumperk - HC Oceláři Třinec 3:20
16. 25.11.2010 HC Slezan Opava - Šumperk 8:0
17. 28.11.2010 Šumperk - HC Vítkovice Steel 0:15
18. 5.12.2010 HC RT Torax Poruba - Šumperk 13:1
19. 9.12.2010 PSG Zlín - Šumperk 9:3
20. 12.12.2010 VHK Vsetín - Šumperk 7:2
21. 16.12.2010 Šumperk - HC AZ Havířov 2010 3:4p
22. 19.12.2010 HC Zubr Přerov - Šumperk 9:7
23. 6.1.2011 Šumperk - HC Olomouc 0:13
24. 9.1.2011 HC Oceláři Třinec - Šumperk 15:1
25. 16.1.2011 Šumperk - HC Slezan Opava 2:5
26. 23.1.2011 HC Vítkovice Steel - Šumperk 8:0
27. 30.1.2011 Šumperk - HC RT Torax Poruba 2:7
28. 3.2.2011 Šumperk - PSG Zlín 0:6
29. 6.2.2011 Šumperk - HC Oceláři Třinec 1:5
30. 17.2.2011 Šumperk - VHK Vsetín 0:12
31. 20.2.2011 HC AZ Havířov 2010 - Šumperk 10:1
32. 6.3.2011 HC Olomouc - Šumperk 9:2
33. 9.3.2011 Šumperk - HC Zubr Přerov 2:3
34. 13.3.2011 HC Slezan Opava - Šumperk 7:1
35. 20.3.2011 Šumperk - HC Vítkovice Steel 0:18
36. 27.3.2011 HC RT Torax Poruba - Šumperk 11:2
KONEČNÁ TABULKA EXTRALIGY MLADŠÍHO DOROSTU - SK. VÝCHOD
Klub | Z | V | VP | PP | P | SKORE | B | |
1. | HC Vítkovice Steel | 36 | 30 | 0 | 1 | 5 | 285:75 | 91 |
2. | HC Olomouc | 36 | 24 | 2 | 2 | 8 | 217:111 | 78 |
3. | VHK Vsetín | 36 | 24 | 1 | 1 | 10 | 178:104 | 75 |
4. | HC Oceláři Třinec | 36 | 24 | 0 | 1 | 11 | 234:137 | 73 |
5. | PSG Zlín | 36 | 18 | 4 | 0 | 13 | 158:116 | 63 |
6. | HC AZ Havířov 2010 | 36 | 17 | 3 | 2 | 14 | 141:129 | 59 |
7. | HC VOKD Poruba | 36 | 15 | 2 | 2 | 17 | 186:148 | 51 |
8. | HC Slezan Opava | 36 | 8 | 2 | 1 | 25 | 98:194 | 29 |
9. | HC Zubr Přerov | 36 | 6 | 0 | 1 | 29 | 69:255 | 19 |
10. | HK MD Šumperk | 36 | 0 | 0 | 2 | 34 | 47:344 | 2 |
FINÁLOVÝ TURNAJ
SKUPINA A | Z | V | VP | PP | P | SKORE | B | |
1. | HC Vítkovice Steel | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8:2 | 6 |
2. | HC Kometa Brno | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6:5 | 3 |
3. | HC Energie Karlovy Vary | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4:11 | 0 |
SKUPINA B | Z | V | VP | PP | P | SKORE | B | |
1. | HC Mountf. Čes. Buděj. | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:4 | 5 |
2. | HC Plzeň 1929 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
3. | HC Olomouc | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3:8 | 1 |
O 5. MÍSTO
HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc 1:0
SEMIFINÁLE
HC Vítkovice Steel - HC Plzeň 1929 4:2
HC Mountfiel České Budějovice - HC Kometa Brno 2:5
O 3. MÍSTO
HC Plzeň 1929 - HC Mountfield České Budějovice 3:1
FINÁLE
HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno 1:6
Mistrem ČR mladšího dorostu se stali hokejisté HC Kometa Brno